Osztályok

9.F
of: Gyuricza Zsolt
Angyal Gabriella
Baka Alexandra Emese
Balogh Zsolt Károly
Barna Donát
Benes Lilla Henriett
Berta Andor Dániel
Boldizsár Márió Ákos
Détári Gergő
Horváth Dzsesszika
Jancsik Dorottya
Kádár Renáta
Kasza Bence Erik
Keresztes Anikó
Kis Olivér
Kiss Virág
Kószó Fanni Tünde
Kovács László
Laukó Bálint Lukács
Lavko Nikolett
Leskó Andrea
Lévai Imre Leonárd
Márton Viven Teréz
Mezei Dávid
Papp-Bakos Luca
Perjés Kata Henrietta
Preda Ádám
Szabó Marcell
Szombathelyi Péter
Szűcs Lídia

 

10.F
of: Varga Marianna
Akkad Hana  
Aradi Luca
Bernáth Léna  
Börcsök Andrea
Bukvity Ármin
Dancsa Mónika
Dózsai Martina
Fóris Attila Dávid
Gácsér Maja
Gyermán Zsolt
Gyuris Fanni Zsanett
Hajdú Botond Xenosz
Holdas Enikő
Jójárt Péter
Kubik Bianca
László Evelin Eszter
Markovic Gabriella
Márta Petra
Oberna Erzsébet Szidónia
Pigniczki Gergő
Puskás Martin
Rácz Szabina Szimonetta
Szöllősi Levente
Terényi Bence
Tinka Klaudia Ibolyka
Tóth Gergő
Török Ronett Beatrix
Vincze Zsófia

 

11.F
of: Vágfalviné Kazy Eszter
Ábrahám Eszter
Benis Lili
Cseszkó Dorottya
Daróczi Kamilla Csenge
Gabnai Csaba Richárd
Herbacsek Réka
Hódi Dávid
Kádár Andrea Gréta
Kiss Dorina Kitti
Kollár Tamás Csaba
Kószó Bettina
Laskai Jázmin Alexa
Major Vivien Ágnes
Mánik Márk
Molnár Boglárka
Rácz Szabó Kincső
Radics Anna
Szabó Alexandra Natália
Szemmári Viktor Jenő
Szűcs Levente Géza
Tihanyi Fanni

 

1/9.A
of: Ottleczné Patkós Ibolya
Ágoston Lívia Alexandra
Arany Dániel Zoltán
Bakota Zsuzsanna
Berta Anna Réka
Berta Hanna
Binecz Odett Rozália
Boros Gergő
Gerlach Balázs
Hizo Eszter Dominika
Horesnyi Dominika
Juhász Anna
Juhász Dominik
Kószó Balázs
Kovács Richárd Ferenc
Lukoczky Lilla Dorina
Mezei Alexandra
Molnár Szilvia
Nagy Nikolett
Orkonyi Nóra
Petrovics Alexandra
Pokol Marcell
Sándorfi Cintia Kíra
Tóth Nikolett Berta
Varga Dominik
Zádori Petra

 

1/9.B
of: Lovász Richárd
Bajnóczi Diána Katalin
Burger Szabolcs
Fodor Krisztina
Fodor Viktor
Garas László
Handl József
Handl László
Kádár Petra
Kálló Vanessza Angelika
Kiss Fanni
Kókai Máté
Konczik Norbert
Kószó Szabolcs
Mihály István
Molnár Bence
Polyecskó András
Seleján Nóra
Sóki Richárd Sándor
Varga Natália Dóra

 

2/10.A
of: Zónai Melinda
Balogh Márkó
Dancsik Nikolett
Diviki Zsuzsanna
Érdi Klaudia Kata
Göblös Rebeka
Huszta Henrietta
Jaksa Márk
Kispéter Viktória
Kunszabó Dávid József
Lakita Barbara
Mihályi Gréta Zsófi
Nagy Viktor László
Nagy Zsanett Bernadett
Rácz István Bence
Sápos Viktória
Solymosi Dániel Tibor
Szilasi Réka
Vajnai Alex
Varga Nikolett Anasztázia
Varga Viktória Vanda

 

2/10.B
of: Kárász Ágnes
Antal Tamás Zoltán
Bukvity Lorisz
Csehi Márk Balázs
Edlich József Ferenc
Gyuránki Norbert
Kalmár Jázmin
Karácsonyi Dániel Tamás
Kiss Ádám Milán
Kiss Dániel
Kökényessy Péter
Kristály Szabolcs
Kurucz Dániel
Lédeczi Írisz Hella
Lénárt Zoltán
Mokcsay Levente
Nagy Lehel
Pálfi Dániel
Sikhegyi Tamás István
Szépe Martin Szabolcs

 

3/11.A
of: Kispéter Anna Edit
Baranyai Dániel
Dragity Dávid Dániel
Dudás Dorka
Ferencz Tamás
Ferkovic Florentin Rómeó
Frőhling Gergő József
Király Diána
Lovas Boglárka
Mészáros Csaba János
Miklós Tamás
Molnár Ádám
Nikolic Sándor
Tajthy Donát
Tiszavölgyi Regina Cintia
Topolay Péter
Tóth Ádám Attila
Veszelovszki Roland

 

Ksz/11.A
of: Szendrei Éva
Bódai Eszter
Kardos Ágnes
Kónya Lilla
Korom Andrea
Kovács Diána Anita
Mészáros Zoé
Mezei Andrea Mercédesz
Nagy Dorottya Orsolya
Papp Tibor
Sándor Alexandra
Szász Mercédesz
Szirovicza Nelli
Török Natália
Varga Henrietta
Vőneki Brigitta

 

Ksz/11.B
of: Nyilasiné Forray Cintia
Belec Leó
Bódis Gergő
Borbély Zoltán János
Érdi Nikolett Anna
Huszár Kata
Imre Ádám
Iványi Attila
Kerékgyártó Milán 
Kneip Ádám Zsolt
Mérai Dávid
Mészáros Norman Ákos
Nagy Ádám
Nagy József
Posta Dóra Gabriella
Szlovák Andor
Szűcs Orsolya
Tapasztó Dávid

 

Ksz/12.A
of: Ótott Katalin
Bodó Borostyán Boglárka
Csíki Hanna
Dombi Diána Luca
Dudás Tamara
Hollósi Timea
Joó Laura
Király Krisztina
Kollár Enikő
Kozma Georgina
Lakatos Judit
Lakatos Laura
Miskolczi Emese
Nagy Torma Róbert
Novkov Glória
Oroszi Adrienn
Papp Rebeka
Parrott Anna Laura
Sebestyén Dóra
Szabó Szilvia
Tajti Bettina Ramóna
Vass Noémi
Vincze Bernadett

 

Ksz/12.B
of: Bajuszné Juhász Annamária
Bakos Bence
Baranyai Zsanett
Bódi Dániel
Bogos Tamás Balázs
Borbola Aldvin
Börcsök Dániel
Dózsai Virginia
Fodor Marcell Zoltán
Fodor Sarolta Anna
Gargács Norbert
Göőz Alexandra
Gyapjas Bettina Nóra
Hornok Zoltán
Janicsek István
Jenei Ákos
Kiss Kitti
Krajnyák Attila Tibor
László Pakai Ádám
Mihályi Csaba
Mitlasóczki Edit Anna
Molnár László Dániel
Nacsa Richárd Dávid
Oszipcsuk Alexandra
Szemendrey Zsuzsanna
Tokai Dóra
Toldi Bence
Turzai István
Virágszál Sándor Bence

 

2/14.A
of: Fazekas Gyula
Horváth Vivien
Kőrös Zoltán Dávid
Menyhárt Szilvia
Pap Petra Nikolett
Pesti Dzsenifer
Szabó Bernadett
Szalai Dzsenifer

 

Ksz/12.E1
of: Nyilasiné Forray Cintia
Ábel Adrienn
Bálintné Böcskei Éva
Baranyi Róbert László
Calderon Natali Antonia
Csejtei Ágnes
Gémes Barbara
Holló Erik
Kaszás Julietta
Kiss Júlia
Kollárné Pálinkás Ildikó Erika
Lukács Nóra Szidónia
Nagy Kitti Mónika
Rácz Krisztián
Rózsa Márta
Szénási Réka
Szilágyi Máté
Tisóczki Anett Gréta
Tóthné Radnai Nikolett Katalin

 

Ksz/12.E2
of: Kárász Ágnes
Babarczi István
Bajáki László Ferenc
Bernáth Tímea
Czibolya Anita
Dudás Martina
Erdei Henrietta
Fehér Lóránt Ferenc
Gál Rita Ilona
Göncz Tamás
Győri Ildikó
Herczegné Juhász Gréta Krisztina
Kiss Vilmos Bálint
Kovács Levente
Ladóné Egyed Ildikó
Lele János
Mára Gáborné
Nagy Mónika Edit
Neményi Károly
Olasz Márkó Attila
Pinczés Tamás
Somogy László Dávid
Szakál Réka
Szécsi Richárd
Törőcsik Kitti
Török Roland Péter

 

Kk.12.E
of: Antal Csaba
Bakos László
Burger Henrietta
Czere Anita
Csúcs Anett
Határ Viktor
Horesnyi László
Jakab Andrea
Jakab Árpád
Katona Jolán Ágnes
Katona Zsolt
Kezes Rudolf
Kurai Károly
Molnár Orsolya
Móra Sarolta Beáta
Nógrádi Noémi
Paragi Gergő
Pesti Melinda
Petrov Dániel
Rácz Gábor Róbert
Szántusz Barbara Eszter
Szűcs Anna
Szvoboda Lajos
Tanács Gergő
Teleki Bernadett Tünde
Terék Noémi
Tót Abigél
Tóth Róbert Ferenc
Turi Zsófia
Valkovicsné Babarczi Emese
Varga Ferenc
Zsámbok Gyula

 

Kk.13.E
of: Gyuricza Zsolt
Bartuc Zsolt
Bite Sándor
Dujmovics Szabolcs
Farkas Henrietta
Kasza Dániel
Kasza Zoltán
Kaszás Laura
Király István Zoltán
Kiss Anita
Kiss Istvánné
Kómár László
Pap Imre
Papné Dékány Tünde
Pópity Péter Dániel
Stachó Viktória
Tóth Zsolt
Vujkov Tamara
Zelei Roland
Zeleiné Sziveri Andrea Szilvia

 


Hansági Ferenc Szakképző Iskolája 
Szeged, Kenyérgyári út 8.
Tel./Fax: 62/547-242 
titkarsag@hansagi.sulinet.hu 
GPS: 46.2574, 20.119


Órarend | E-naplóEbéd 


Aktuális pályázataink, projektjeink

Erasmus+ :: Külföldi gyakorlatok

Részletek 2018/19 | 2017/182017/16 |...
(lásd Projektjeink menüben)


Nemzeti Tehetség Program

Részletek: 2016 | 2015 | 2014 | ...
(lásd Projektjeink menüben)


Határtalanul

Részletek: 2018 2017 | 2016 | ...
(lásd Projektjeink menüben)


TÁRSADALMI INFRASTRUKTÚRA OPERATÍV PROGRAM KÖNYVTÁRI SZOLGÁLTATÁSOK ÖSSZEHANGOLT INFRASTRUKTÚRA-FEJLESZTÉSE - „TUDÁSDEPÓ-EXPRESSZ” (TIOP-1.2.3-11/1)

A pályázat címe:
„Változó Gutenberg galaxis” – Az iskolakönyvtár szolgáltatásainak fejlesztése a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM ORSZÁGOS TEHETSÉGSEGÍTŐ HÁLÓZAT LÉTREHOZÁSA – (MAGYAR GÉNIUSZ INTEGRÁLT TEHETSÉGSEGÍTŐ PROGRAM) (TÁMOP-3.4.4/B-11/2)

A pályázat címe:

"Behálózzuk a tehetségeinket" - a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola tehetségsegítő hálózatában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM SZAKKÉPZŐ INTÉZMÉNYEK FELKÉSZÜLÉSÉNEK TÁMOGATÁSA A RÖVIDEBB KÉPZÉSI IDEJŰ SZAKKÉPZÉS BEVEZETÉSÉRE. (TÁMOP-2.2.5.A-12/1)

A pályázat címe:

Az új típusú szakképzés bevezetésére való felkészülés támogatása a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


Fejlesztések a Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában a TIOP-1.1.1-07/1 pályázat támogatásával »